Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vaše příspěvky

3. 3. 2007

Na Vaši žádost jsme se rozhodli přenést na tyto nové stránky Vaše komentáře ze stránek původních. Tady jsou:

Diskuse

[1] Petr, 30.1.2007 13:42

Tý jo - dobrej nápad s těmahle stránkama! To kvituju. Je fajn, že se někdo zajímá o divadlo v našem městě hlouběji než jen jako "obyč divák"... jen tak dál... a co ten rozhovor s M.V.???

[2] Admin, 31.1.2007 14:36

To Petr:
Jsme rádi, že se Vám stránky líbí. Budeme se snažit shánět co nejvíce informací, zajímavostí, novinek, atd. Rozhovor už je připraven, jen se ještě musí uskutečnit. Snad to bude co nejdříve.
Za FKMV zdraví Tess

[3] Marie Konupková, 10.2.2007 18:42

Milí zakladatelé fanklubu Mirka Večerky!!!!
Mám velkou radost z toho, co píšete o Mirkovi na tomto webu. Měla bych se Vám představit : Byla a jsem dlouholetá přítelky Mirkovy maminky Jiřinky. Byla jsem proto, že Jiřinka před necelým rokem odešla z tohoto světa do nebe ( také do toho hereckého ochotnického ....) a jsem proto, že věřím, že se nás odtamtud dívá....
Když jsem s ní a s mým synem Tomášem 11.3.2006, den před její smrtí mluvila naposledy, dala mi otázku :"To máš radost, z takového syna, že?", musím přiznat, že i když není příliš mým zvykem svoje děti chválit, řekla jsem že ano ( a byla to pravda, protože jsme se synem jako rodina prožívali jedno z nejhezčích období ). Vaše svědectví o Mirkovi by jeho mamince Jiřince udělalo velkou radost. Věřím, že kdybych se já dnes otázala jí, zda má z takového syna radost, že by jistě odpovědla ano. Mirek je totiž především dobrý člověk ( a také dobrý herec), a v tom s vámi souhlasím. Přeji mu hodně krásných rolí a děkuji jemu i Aničce za jeho přátelství a za přijetí. Ať se Vám práce ve Fanklubu daří !!! Zdraví Marie Konupková ( od Kroměříže, Mirkova rodiště)

[4] Veronika, 11.2.2007 20:32

Milá paní Marie, velice Vám děkujeme za milý příspěvek i za krásná slova. Věřte, že nás těší, vést fanklub člověka jako je Mirek! Z toho, co píšete soudím, že Mirka máte ráda a věřím, že i jeho Vaše slova potěšila. Díky i za přání všeho dobrého fanklubu... Za celý FKMV slibuji, že se budeme snažit nepolevit a dál shánět informace, a tím i (snad) vylepšovat tyto stránky. Mějte se krásně, za FKMV se loučí Veronika

[5] HUP, 11.2.2007 09:57

Jenom pro upresneni....Uvadite tu hru Vse o zenach jako Vsechno o zenach...mylsim ze se tim ztraci poeticnost nazvu:o)

[6] Admin, 11.2.2007 22:20

Vše o ženách je název upravený speciálně pro SDK. Původně se hra opravdu jmenuje Všechno o ženách, a proto i my zde uvádíme část, kterou nastudoval divadelní soubor Explodo, pod tímto názvem.
Za FKMV zdraví Tess

[7] Petr, 15.2.2007 18:38

Tak já zde volně vyjadřuju, že dobrý! Jako ten rozhovor s M.V. Díkes
:-) Ale ňákej krátkej, ne? A co bude dalšího?

[8] Veronika, 17.2.2007 19:35

To Petr:
Za celý FKMV díky za pochvalu. V případě, že ti rozhovor přišel krátký a máš nějaký konkrétní dotaz, který by tě zajímal, tak nám ho napiš na mail a my se pokusíme vypátrat odpověď:-) A co bude dál??? Nech se překvapit... V.

[9] Jani, 23.2.2007 20:09

Ahoj, jsem z Prahy, ale do kladenskýho divadla jezdím častěji, než chodím do těch pražských. Doteď vzpomínám na Šakalky a Mírovo číslo opilýho "potentáta", patří k mým nejlepším divadelním zážitkům :) Jestli budete mít ještě šanci zeptat se ho, zajímalo by mě, co ho v životě (kromě divadla, samozřejmě :) ještě seberealizuje. Díky a držím pěsti se stránkami :) Ať se jim daří a pěkně rostou z plenek :))) J.

[10] Admin, 25.2.2007 18:04

Ahoj Jani,
děkujeme za ty pěsti... budeme se snažit stránky zlepšovat:) Mirka se samozřejmě zeptáme, a nebo ho poprosíme, aby ti odpověděl přímo...
Zdraví Tess

[11] Lúca, 25.2.2007 20:00

Zdravím fanklub a hlavně pana Večerku! Na plese jsem taky byla a bylo to sqělý!!! Kapela Beat či nebeat je fakt paráda! A chtěla sem se zeptat, jestli sem pan Večerka taky chodí, jako nastránky? Já bych se ho toiž taky chtěla na něco zeptat (a jinde se neodvažuju), tak nevím, jak to tady u vás funguje. Ale třeba sem něco napíše... Mě by zajímalo, jestli pan Mirek natočil nějakej film nebo něco pro televizi, já mám totiž pocit, že už jsem ho někde (v něčem) viděla :-) Tak děkuju Lucka

[12] Admin, 25.2.2007 20:39

Ahoj Lucko,
Myslím si, že sem Mirek občas zabrousí, ale jak často, to se neodvažuju odhadovat... Každopádně pokud sám neodepíše, my mu při nejbližší příležitosti otázky a vzkazy vyřídíme a vynasnažíme se, aby se vám co nejdříve dostalo odpovědi.
Zdraví Tess

[13] Jaris, 28.2.2007 01:54

Ty fotky v sekci "Fanynky slaví" jsou vtipný :-) Vůbec nevadí, že jste je "obšlehli" ze stránek sdk.unas.cz - Mirka mám rád, tak ať je ho všude plno, že jo?! :-) A malá poznámka: máte to tu trochu nepřehledný - pod každou rubrikou ční upozornění, že přidávání komentářů bylo ukončeno, a než člověku dojde, že diskutovat může tady, tak ho to může odradit. Nejde to upozornění smazat? A taky: o nových rubrikách se člověk doví, až když sjede náhodou úplně dolů pod nějakej náhodnej článek. Proč na to není spešl rubrika vlevo ve sloupci, v hlavní nabídce? Jinak dobrej pokus o fanklubácký stránky :-) Jo a jestli sem přijde Mirek, zdravím ho!!

[14] Admin, 28.2.2007 15:26

to Jaris:
Ahoj,
víme, že je to tu trochu nepřehledné, ale bohužel blog je založen na článcích a jinak to zřejmě udělat nejde. Bohužel nejsme ve znalosti internetu na takové úrovni, abychom se mohli pustit do něčeho složitějšího. K těm komentářům... chtěli jsme je zrušit úplně, ale bohužel se to upozornění stále zobrazuje. A co se týče nových článků, je to jednoduché. Na první stránce se zobrazují vždy tři nejnovější články. Samozřejmě víme, že ty stránky nejsou dokonalé a snažíme se s tím něco dělat, ale jsme v začátcích a jde to pomalu. Časem se to snad zlepší...
Zdraví Tess