Jdi na obsah Jdi na menu
 


A tak šel čas...

14. 10. 2008

     Od posledního příspěvku uplynula už (bohužel) řada měsíců, a tak jsme zpytovali svá svědomí a začali znovu shánět různé informace příp. i fotky.

     Co se od posledního příspěvku změnilo? Téměř nic, Míra stále hraje v SDK- velmi překvapivě:-D, ale ještě nutno podotknouti, že skvěle hraje v SDK, stále hostuje v MDP v Lakomé Barce, stále hraje Drakulu s CD 2002, stále moderuje společně s I. Jahelkou pořad Neznalost neomlouvá, ale v současné době je asi nejaktuálnější, že se zotavuje z operace, kterou podstoupil někdy v první polovině září.

     Druhá aktualitka je ta, že Míra v současné době zkouší Labyrint (K.Sidon), který bude mít premiéru 29. listopadu....Takže přejeme (nejen Mírovi), aby se vše co nejlépe povedlo a aby byl Labyrint třeba stejně tak úspěšný jako v mnohém odvážný Kabaret na vlastní nebezpečí (ve kterém Míra samosebou také hraje a kde jako "nehodný otec" opravdu nemá chybu;-). Mimochodem v Kabaretu nejen hraje, ale též zpívá (nečekané, když se jedná o kabaret:-D) a hraje na basu! O důvod víc, proč představení navštívit, ne?